Те що треба, саме вам!

Просто подзвонить найближчому дилеру!

Дізнатися більше

Запчастини, екіпірування та аксесуари

Фірмова екіпіровка й аксесуари, запасні частини й комплектуючі чекають на Вас у наших салонах BRP. Власники техніки BRP цінують їх за чудовий дизайн, найвищу якість та найновіші технології.

Завжди у наявності – широкий асортимент оригінальних запасних частин, витратних матеріалів, аксесуарів і допоміжного обладнання для снігоходів, мотовсюдиходів та квадроциклів, гідроциклів та трициклів BRP.

Придбавши будь-яку техніку для спорту та активного відпочинку в будь-якому салоні офіційного дилера, Ви будете впевнені, що зможете також придбати у нас витратні матеріали, додаткове обладнання й запасні частини для Вашої техніки.

Ми маємо все необхідне для ремонту, як невеликого, так і капітального. При цьому ціни знаходяться на прийнятному рівні – Ви зможете полагодити свою техніку, не витрачаючи при цьому «зайві» кошти. У наявності – жіноча, чоловіча, дитяча екіпіровка. Більш детально ви можете дізнатися, ознайомившись з каталогом екіпіровки або зв’язавшись з любим офіційним дилером BRP.

Широкий спектр аксесуарів:

  • Оригінальні запасні частини BRP.
  • Оригінальні аксесуари BRP.
  • Оригінальна екіпіровка BRP.
  • Моторні мастила й спеціальні рідини.

 

Де придбати?

Як офіційний дистриб’ютор техніки BRP в Україні, ми пропонуємо через широку мережу офіційних дилерів різноманіття всілякої рекреаційної й екстремальної техніки на будь який смак, колір і гаманець.