Унікальна концептуальна модель потужністю 150 кінських сил оснащена турбонаддувним двигуном із найсучаснішими технологіями Rotax і спортивним (SPORT) режимом, що дозволяє керувати заносом (drift) заднього колеса.

Розроблена як данина поваги до гонок NASCAR й для вшанування нашого інноваційного духу, як основної спадщини компанії BRP.

Ця презентація відкриває цілу серію заходів під загальною назвою «Дуель Can-Am на автодромі Дейтона» (Can-Am Duel At Daytona), що буде проводитися протягом усього сезону під егідою NASCAR і за генеральним спонсорством компанії BRP.

м. Дейтона-Біч, Флорида (DaytonaBeach, Florida), 18 лютого 2016 року – компанія BRP знову відзначилася, презентувавши концептуальну модель родстерів Can-Am Spyder із турбонаддувним двигуном на нещодавно реконструйованому треку для автомотоспорту міжнародного автодрому «Дейтона Інтернешнл Спідвей» (Daytona International Speedway), що є початком серії заходів «Дуель Can-Am на автодромі Дейтона» (Can-Am Duel At Daytona) 2016. Джерелом натхнення під час створення цього ексклюзивного концепту стала гоночна історія й спадщина цього величного спідвею. До того ж, ця модель є подовженням славетних традицій інноваційного розвитку компанії BRP.

«Для нас велика честь запросити компанію BRP з її брендом Can-Am приєднатися до родини «Дейтона Інтернешнл Спідвей» (Daytona International Speedway), – зазначив Джой Чітвуд III (Joie Chitwood III), Президент «Дейтона Інтернешнл Спідвей». – Can-Am є чудовим брендом, який прекрасно підходить для відкриття сезону NASCAR, тим більше що наш автодром Дейтона навіть став джерелом натхнення для створення концептуальної моделі, що її ми презентуємо сьогодні, саме у цьому місті на радість усім нашим шанувальникам».

Цей родстер із турбонаддувним двигуном Rotax об’ємом 1330 куб. см з проміжним охолодженням розганяється від 0 до 100 км/год. за якихось 4,3 секунди й долає 0,4 км за 12,3 секунди. До того ж, він оснащений спортивним режимом SPORT, що дозволяє керувати заносом заднього колеса. Представляючи цю концептуальну модель, яку не планують запускати у серійне виробництво, марка Can-Am компанії BRP воліє поділитися своїм ентузіазмом і пристрастю до потужності, високих якостей та інноваційних технологій з усіма шанувальниками NASCAR.

«Інженери BRP Rotax просто перевершили самих себе, розробивши турбоверсію двигуна для Can-Am Spyder F3, що дозволило наділити цей родстер надзвичайною потужністю і функціоналом, після чого наша група допрацювала відповідні компоненти, які дозволили повністю вивільнити її потенціал, – прокоментував Ренальд Плант (Rénald Plante), директор інженерно-конструкторського підрозділу Can-Am Spyder. – Цей концепт знову ж ілюструє такі переваги Y-образної конструкції рами як низький центр ваги, можливість пересуватися з заносом заднього колеса і прекрасне зчеплення шини з дорогою під час агресивних поворотів».

«Уперше виступаючи генеральним спонсором NASCAR, компанія BRP сприятиме збагаченню гоночної культури елементами власної багатої спадщини в галузі дизайнерсько-конструкторських та інноваційних рішень для автомотоспорту, – відзначила Анн Белек (Anne Bélec), старший віце-президент з питань глобального брендингу; комплектуючих, приладдя й одягу (PAC) та інформаційних систем. – Це спонсорство є чудовою нагодою, яка дозволить нам поділитися своїм модельним рядом шляхових і позашляхових транспортних засобів Can-Am із шанувальниками NASCAR, чиї уявлення про досконалість співпадають із нашими».

Марка Can-Am є генеральним спонсором заходів «Дуель Can-Am на автодромі Дейтона» (Can-Am Duel At Daytona), а також Can-Am 500 в м. Фінікс (Phoenix) у листопаді. До того ж, компанія BRP спільно з відомими фірмами Kappa Clothing та Cyclops Gear Cameras виступає в якості головного спонсору гоночної команди #32 GoFAS у змаганнях NASCAR Sprint Cup Series, до складу якої входять пілоти Джеффрі Ернхардт (Jeffrey Earnhardt) і Бобі Лабонт (Bobby Labonte), а також Алекс Лаббе (Alex Labbé) в змаганнях NASCAR Pinty’s Series у Канаді.

Протягом усього сезону компанія BRP демонструватиме весь модельний ряд інноваційної продукції марки Can-Am, включаючи концептуальну модель Can-Am Spyder із турбонаддувним двигуном, а також квадроцикли і мотовсюдоходи Can-Am й родстери Can-Am Spyder, на виставочних майданчиках поміж гоночними треками, зокрема, на міжнародному автодромі «Дейтона Інтернешнл Спідвей» (Daytona International Speedway). Місцеві дилери компанії BRP також проводитимуть різноманітні заходи, де наші шанувальники й фанати цього спорту матимуть нагоду побачити останні моделі.

***

Відео

Більше фото

Техніку BRP можна вибрати тут:
www.logos-sport.com.ua

BRP Ukraine в соц-мережах:
www.facebook.com/BrpUkraine
plus.google.com/u/0/communities/109026605454442214005
https://plus.google.com/u/0/+LogossportUa2000