Валькур, Квебек, Канада, 30 червня 2020 р. – Компанія BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO) і її лінійка позашляховиків Can-Am опинилися на хвилі успіху, лідируючи в світі позашляхової техніки. Проте, ніколи не вважаючи свій успіх звичайною річчю, ані на трасі ані поза нею, Can-Am збирається ще більше розширити межі можливостей, представивши технологію Smart-Shox, впроваджену на довгоочікуваному Can-Am Maverick X rs Turbo RR 2021 модельного року.

Це перша в галузі технологія повністю саморегульованої підвіски, яка забезпечує першокласні експлуатаційні характеристики, керованість і комфорт. Це єдина підвіска в галузі, яка регулює стиск і відбій для підвищення точності руху, забезпечуючи чудову їзду і керованість, незалежно від місцевості та умов. Хочете ще краще? Регулювання амортизаторів залишилося в минулому – тепер водії можуть виконувати настройку одним натисканням кнопки.

 

«Неважливо хто ви, професіонал чи воїн вихідного дня, ця технологія покращить вашу їзду», – заявив Кейсі Кюррі (Casey Currie), переможець ралі «Дакар» 2020 року на мотовсюдиході Can-Am Maverick. «Smart-Shox – це одна з тих інновацій, які змінюють гру і викликають посмішку на моєму обличчі, знаючи, що у мене буде конкурентна перевага перед всіма іншими. Оснащений технологією Smart-Shox, Maverick прилипає до землі так, як ніколи раніше, і я не можу дочекатися наступної можливості взяти участь в перегонах».

Технологія напівактивної підвіски Smart-Shox має три основні переваги:

 

  1. Покращені експлуатаційні характеристики

Система постійно стежить за станом і швидкістю колеса, тим самим покращуючи амортизацію і фільтрацію високоточних коливань, регулюючи як стиск, так і відбій. Це єдина система в галузі з регулюванням відбою, і вона також має найшвидший у галузі час реакції клапана – Smart-Shox може пройти весь шлях від повністю м’якої до повністю жорсткої підвіски в середньому за сімнадцять мілісекунд (0,017 сек.).

 

Що це означає? Краще відстеження поверхні землі для кращого зчеплення коліс з поверхнею. Кращий старт. Більше комфорту на горбистій місцевості. І відчуття, що ви дійсно зв’язані з землею, оскільки машинам менших розмірів не завжди вдається не відриватися від поверхні.

 

  1. Краща керованість

Технологія Smart-Shox забезпечує автоматичне регулювання підвіски в режимі реального часу, покращуючи стійкість машини і забезпечуючи чудове керування з більш точним проходженням поворотів. Вона зменшує підстрибування передньої і задньої частин машини, одночасно зводячи до мінімуму рух корпусу, автоматично пристосовуючись до будь-якого типу місцевості після вибору режиму їзди: комфорт, спортивний або спортивний+.

 

У чому ж різниця? Значно поліпшена стійкість означає високі ходові характеристики і високу ступінь почуття впевненості за кермом.

 

  1. Більше комфорту

Технологія Smart-Shox — це максимальна ефективність машини і комфорт, які забезпечують переваги м’якого і жорсткого демпфування одночасно для кожного колеса. Захист знизу і зверху також сприяє автоматичному налаштуванню.

 

Чому це має значення? Експерти тут не потрібні: просто сідаєте за кермо, натискайте на газ і отримуйте всі переваги, поки система виконує всю роботу за вас. Ця технологія також сприяє зниженню механічних навантажень і зменшенню ударних навантажень на основні компоненти. Крім того, покращена якість їзди означає меншу стомлюваність, тому вам не доведеться двічі замислюватися про продовження приголомшливої подорожі.

 

Ці компоненти, що надходять у продаж восени цього року, роблять Can-Am Maverick X rs Turbo RR 2021 модельного року вершиною успіху в лінійці Can-Am Maverick, у якій є що запропонувати кожному. Від двомісних до чотиримісних, нові першокласні моделі Maverick X rs, оснащені системою Smart-Shox, спеціально створені для забезпечення високих експлуатаційних характеристик.

 

 

 

 

Про компанію BRP

Ми є світовим лідером у сфері виробництва техніки для активного відпочинку, рушійних установок і катерів, які ми створюємо на основі більш ніж 75-річного досвіду винаходів і безперервного вивчення купівельного попиту. Наше портфоліо лідируючих у галузі й унікальних продуктів включає снігоходи Ski-Doo і Lynx, гідроцикли Sea-Doo, квадроцикли і мотовсюдиходи Can-Am, катери Alumacraft і Manitou, водометні рушії Evinrude і Rotax, а також двигуни Rotax для картів, мотоциклів і спортивно рекреаційних повітряних суден. Ми доповнюємо наші лінійки продуктів спеціальними комплектуючими, аксесуарами та екіпіруванням, щоб доставити вам повне задоволення від водіння.

Річний обсяг наших продажів складає 6 мільярдів канадських доларів на ринках більше ніж 120 країн світу, а штат співробітників налічує близько 12 600 винахідливих, ініціативних людей.