Залишилося зовсім небагато часу до фінального етапу Чемпіонату України з Кантрі Кросу. Вже 12 вересня рев моторів оголосить про те, що 3-й, фінальний етап стартував! Абсолютно нова траса очікує всіх спортсменів в смт Краснопілля Сумської області, а глядачів і уболівальників неймовірна розважальна програма, смачні фуд-корти, і звичайно ж – море емоцій від неймовірно захоплюючої гонки в форматі Cross-Country.

Cross-Country (Кантрі Крос по-нашому) це закільцьована гонка по пересіченій місцевості без зміни природнього ландшафту, а це значить що пілотів квадроциклів і баггі чекає справжнє випробування себе і своїх гоночних болідів. “Суми” не прощають помилок і завжди славилися своєю складністю в проходженні гоночного кільця.

Чемпионат Украины по Кантри Кроссу

Гонка в цьому регіоні – це восьмикутник в світі мотоспорту і тільки найдостойніші пілоти наважуються взяти участь в ній, а перемогу здобуде тільки най-най …. Сильний? Ні! Перемога дістанеться самому мужньому і сміливому! Тому хто не побоїться кинути виклик зрадниці фортуні і утримає 200 диких коней в своїх руках !!!
Запрошуємо всіх професійних спортсменів, аматорів і фанатів швидкісних видів спорту відвідати третій етап Чемпіонату України з Кантрі Кросу для квадроциклів і мотоусюдиходів, який відбудеться 12 вересня в Сумській області. До зустрічі на Гранд Фіналі! І нехай переможе достойний !!!

Більш детально – на форумі змагань

Як проходили попередні заходи дивіться тут >>

Організатор:
Квадроциклетний клуб «Адреналін»

Генеральний спонсор змагання:
Компанія Логос-Спорт – ексклюзивний дистриб’ютор продукції BRP в Україні

Партнер змагань:
ALeXX – перший креативний коньяк у стилі Fusion

Інформаційні партнери:

Рroject52_Facebook
Project52_YouTube
Project52_Instagram
Інтернет-портал «AutoRia»