Ось і відбувся 2-й етап Чемпіонату України з Кантрі Кросу (англ. Cross-Country) на квадроциклах та мотовсюдиходах. Гостинний Київ, як завжди, радував нас своїм прийомом, а організатори – новою трасою. Це був нелегкий етап. Його можна назвати яким завгодно, але тільки не нудним. Організатори з ентузіазмом підійшли до складної задачі, що дало неповторні результати. Це було епічно і видовищно, пильно і шумно, небезпечно і красиво. Екіпажі билися на повну, не шкодуючи ні себе ні техніку, деякі навіть, втрачаючи пильність – втрачали колеса! )

З семи кілометрів траси (два старих, п’ять нових) вийшла одна чудова гонка, яка поставила досить високу планку. Такому ніде не вчать, до такого ніде не готують, це чистий вогонь в крові, все, як і було обіцяно. Навіть погода внесла свої корективи, що б наші дорогі учасники надовго запам’ятали цей етап. Але незважаючи на всі труднощі, на погодні умови, на складність траси, всі учасники залишилися задоволені.

Неможливо не відзначити самих учасників, адже крім тридцяти чотирьох дорослих екіпажів, в гонці брали участь одинадцять дитячих. Юні сміливці не поступалися ні на крок більш досвідченим і зрілим учасникам.

Так само ще хотілося б додати трохи про третій етап.

Не дарма було піднято питання про високу планку, тому як нам по секрету розповіли, що Суми не тільки поставлять нову, але і будуть чимось неймовірно потужним. Чимось, що перекреслить всі попередні спогади і змусить заново закохатись в цей вид спорту. Так що чекаємо з нетерпінням!

відео: https://youtu.be/YTz9kYB2Gkk

фото

Організатор:
Квадроциклетний клуб «Адреналін»

Генеральний спонсор змагання:
Компанія Логос-Спорт – ексклюзивний дистриб’ютор продукції BRP в Україні

Партнери змагань:
ALeXX – перший креативний коньяк у стилі Fusion

Інформаційні партнери:

Рroject52_Facebook
Project52_YouTube
Project52_Instagram
Інтернет-портал «AutoRia»

2-й этап Чемпионата Украины по Кантри Кроссу

Більш детальна інформація про цей етап на форумі змагань

Як проходили попередні заходи дивіться тут >>