Загальні правила

Як і в разі будь-якого іншого гідроцикла, підніматися на борт слід обережно і при зупиненому двигуні.

Підйом на борт полегшує підніжка (якщо є).

Застереження

При піднятті на борт гідроцикла або використанні підніжки двигун повинен бути зупинений. Тримайтеся подалі від решітки водозабірника або сопла. Вставайте по центру підніжки. Одночасно на підніжку може встати тільки одна людина. Ніколи не використовуйте підніжку для буксирування, пірнання, стрибків, витягування гідроцикли з води, а також інших цілей, окрім підйому на борт.

Недосвідченим водіям слід попрактикуватися підніматися на гідроцикл на мілководді, використовуючи всі методи, наведені нижче.

Ніколи не використовуйте компоненти водомета в якості точки опори.

Посадка з причалу і на мілководді

При посадці з причалу повільно наступить однією ногою на найближчу підніжку і перенесіть вагу тіла на іншу сторону, утримуючи гідроцикл за кермо. Потім перенесіть ногу через сидіння і наступить на іншу підніжку. Відштовхніться від причалу.

На мілководді посадка можлива як збоку, так і ззаду.

01_s 02_s

Підйом на борт в глибокій воді

Один водій

03_s 04_s 05_s
Підпливіть до задньої частини гідроциклу. Вхопіться за поручень і підтягніть себе вгору до тих пір, поки не зможете спертися коліном на платформу, потім схопиться за ремінь сидіння. Тримайте ноги на підніжках, підтримуйте рівновагу. Сядьте на сидінні.

Водій з пасажиром

06_s 07_s 08_s
Водій піднімається на борт гідроциклу, як описано вище. У неспокійній воді пасажир, перебуваючи у воді, може потримати гідроцикл, полегшуючи водію посадку на гідроцикл. У той час, як водій підтримує рівновагу, сидячи якомога ближче до керма, пасажир сідає на гідроцикл.