25 березня 2021 р. о 6:00 за СПЧ

BRP ПЛАНУЄ ПРЕДСТАВИТИ ЕЛЕКТРИЧНІ МОДЕЛІ У ВСІХ СВОЇХ ПРОДУКТОВИХ ЛІНІЙКАХ ДО КІНЦЯ 2026 РОКУ

У 2019 році серед іншої техніки BRP представила електричні моделі Sea-Doo та Ryker, а також  Rotax Sonic E-Kart. ©BRP 2021

 

Протягом наступних п’яти років BRP планує інвестувати 300 мільйонів доларів в електрифікацію існуючих продуктових лінійок до кінця 2026 року.

  • Очікується, що перший продукт буде представлений на ринку протягом найближчих двох років, після чого електричні моделі швидко з’являтимуться у всіх продуктових лінійках.
  • BRP самотужки розробляє свою модульну технологію електричних силових агрегатів Rotax, яка використовуватиметься у всіх продуктових лінійках.
  • BRP створює Центр розробки електромобілів у Канаді, який зосередиться на «енергетичній складовій»: нагнітачеві та акумуляторній батареї, а також на їх повній інтеграції в автомобіль, і другий Центр розробки в Австрії, який зосередиться на «крутному моменті»: інверторі та електродвигуні з високими експлуатаційними характеристиками.
  • BRP активно проводить набір спеціалістів для розширення своєї команди експертів з розробки електромобілів.

Валькур, Квебек, 25 березня 2021 р. – Компанія BRP (TSX: DOO; NASDAQ: DOOO) оголосила про свій п’ятирічний план, згідно з яким до кінця 2026 р. вона представить на ринок електричні моделі в кожній своїй продуктовій лінійці. Для його реалізації BRP протягом наступних п’яти років інвестуватиме 300 мільйонів доларів у розробку продукції, спеціалізоване обладнання, інфраструктуру, виробниче оснащення та об’єкти.

«Ми завжди говорили, що електрифікація – це не питання «якщо», а питання «коли». Сьогодні ми дуже раді розповісти докладніше про наш план щодо постачання продуктів, що формують ринок, які покращать споживчий досвід, пропонуючи нові електричні опції, – заявив президент і виконавчий директор Жозе Буажолі (José Boisjoli).  – Ми використовуємо наші інженерні ноу-хау та інноваційні можливості, щоб визначити найкращу стратегію для розробки електроприводної техніки», – додав він.

Після розробки та оцінки кількох концепцій, BRP прийняла сміливе рішення розробити свою власну модульну технологію електричних силових агрегатів Rotax, яка буде використовуватись у всіх лінійках продуктів, покращуючи споживчий досвід завдяки пропозиції нових електричних моделей. Для цього BRP розширює свою інфраструктуру розробки електричних силових агрегатів Rotax у Гунскірхені, Австрія, а також створює Центр розробки електромобілів BRP у своєму рідному місті Валькурі, провінція Квебек, Канада. Цей об’єкт буде оснащений найсучаснішим обладнанням, включаючи кілька складних випробувальних стендів та динамометрів, а також надсучасний роботизований виробничий модуль для електричних батарей.

«Ми з великим ентузіазмом створюємо наш спеціальний центр з розробки електромобілів, роблячи наступний крок у світ електрифікації, – сказав Бернард Гай (Bernard Guy), старший віце-президент з питань глобальної стратегі розвитку продукції BRPї. – Експерти нашої команди розробників електромобілів відчують швидкі зміни, пов’язані з розвитком нового напрямку, але отримають вигоду від фінансових ресурсів BRP та найсучаснішого обладнання для розробки нашої власної технології», – додав він.

«Електричний» шлях BRP
На початку 2019 року компанія BRP придбала активи виробника електричних мотоциклів Alta Motors і комерціалізувала електрокарт Rotax Sonic E-Kart, який наразі експлуатується на картодромі Rotax MAX Dome в Лінці, Австрія. Кілька місяців потому компанія продемонструвала свої електричні концепції в клубі любителів техніки BRP (Club BRP) 2019 р., щоб дати уявлення про те, яке майбутнє чекає як її поточні продуктові лінійки, так і інші потенційні сегменти. За ці роки BRP випустила кілька електричних моделей на акумуляторних джерелах живлення, гібридних моделей і навіть електромобілів на паливних елементах. Сьогоднішнє оголошення ще ясніше відображує мету «електричної» подорожі BRP з її чітким баченням майбутнього і твердими планами виведення своєї електричної продукції на ринок.

Розширення команди розробників електромобілів BRP
Команда спеціалістів з науково-дослідних та конструкторських робіт швидко розширюється, і наразі BRP набирає співробітників на кілька посад, оскільки переходить до наступного етапу розробки технології електричного рушія. За участю кадрових ресурсів у Квебеку, Австрії, Фінляндії та США, найкращі таланти BRP у всьому світі, включаючи сотні інженерів та технічних спеціалістів, будуть спільно розробляти і виробляти електромобілі BRP.

Про компанію BRP

Ми є світовим лідером у сфері виробництва техніки для активного відпочинку, рушійних установок і катерів, які ми створюємо на основі більш ніж 75-річного досвіду винаходів і безперервного вивчення купівельного попиту. Наше портфоліо лідируючих у галузі й унікальних продуктів включає снігоходи Ski-Doo і Lynx, гідроцикли Sea-Doo, позашляхові й шляхові транспортні засоби Can-Am, катери Alumacraft, Manitou, Quintrex, Stacer і Savage, водометні рушії Evinrude і Rotax, а також двигуни Rotax для картів, мотоциклів і спортивно рекреаційних повітряних суден. Ми доповнюємо наші лінійки продуктів спеціальними комплектуючими, аксесуарами та екіпіруванням, щоб доставити вам повне задоволення від водіння.

 

Річний обсяг наших продажів становить 6,1 мільярдів канадських доларів на ринках більше ніж 120 країн світу, а персонал компанії налічує близько 12 600 винахідливих, відданих своїй справі співробітників.

 

https://www.brp-world.com/