Traxter HD10 Xmr – це мотовсюдихід, який допоможе вам подолати будь-які ландшафти, незалежно від вашої фантазії.
Цю модель по праву можна назвати унікальною. Traxter Xmr не тільки надійний помічник в господарських питаннях, ще це мотовсюдихід на якому ви захочете підкорювати бездоріжжя. Серйозно, будь-які перешкоди, які могли б вас зупинити, він пройде граючись.

Давайте детальніше розберемося, що ж в ньому такого є, що дозволяє по праву вважати себе королем off-road?

Ну, по-перше – наявність шноркелiв, а тут вони ще в парі з грязьовою гумою ITP Cryptid 30, а це значить, що бруд і болотиста місцевість це «пил після дощу» для Can-Am Traxter HD10 Xmr, власне Xmr (extreme mud racing) і перекладається як екстремальні грязьові гонки.

Так, їдемо далі … мотовсюдихід має унікальну систему блокування переднього диференціала Smart-lok,

72 конячки причаїлися в двоциліндровому V-подібному двигуні Rotax, об’ємом 976 кубиків, що дає йому додаткові можливості у вигляді крутного моменту навіть на низах. Модель Xmr стала вище, ширше і довше, а весь секрет – в передній підвісці, де крім стабілізатора поперечної стійкості, є гнуті А-подібні важелі, які збільшують кліренс на 10 см, а це, як то кажуть по суті.
BRP Traxter Xmr має також вантажну платформу з відкидним багажником з платформою, яка розрахована на вагу до 500 кг, при цьому, відкидні борти можуть нарощуватися в висоту, що є незаперечною перевагою. Також можливе буксирування причепа вагою до 900 кг.

Взагалі в Traxter HD10 Xmr є чимало приємних моментів – нові пружини, амортизатори, новий бампер і супер потужна лебідка на дві тонни, кнопкове управління блокуваннями з заднього приводу на повний і примусового блокування переднього диференціала, про який говорилося раніше, і знімні бокси для всяких дрібниць і не тільки, адже їх обсяги від 5 до 15 літрів.

У трьох словах: “Витривалий та Красивий”!
Якби Залізна Людина була машиною, то це був би Traxter Xmr. Єдина різниця – він не літає, але майбутнє не за горами і хтозна, чим нас ще здивує компанія BRP!

Катайтеся безпечно і … нехай прибуде з вами СИЛА Rotax.

Відео огляд доступний за посиланням нижче ↓↓↓

# project52_vlog

Дивіться і читайте нас тут:

YouTube

Instagram

Facebook

Web-site