ЗМІНЮЄМО ПРАВИЛА ГРИ

ПЕРША В ГАЛУЗІ ТЕХНОЛОГІЯ НАПІВАКТИВНОЇ ПІДВІСКИ, ЯКА ВІДПОВІДАЄ НА СТИСК І ВІДБІЙ

ЇЗДИТЬ ЗА СВОЇМИ ПРАВИЛАМИ

Maverick змінив усе. Тепер він рухається далі вперед із найсучаснішою з підвісок, які будь-коли встановлювалися на техніці Can-Am, розробленою для незрівнянної швидкості на будь-якій місцевості. Ось чому ми завжди попереду.

ЛИШЕ МОЗОК. ЛИШЕ М’ЯЗИ. УВЕСЬ ДЕНЬ.

СТВОРЕНІ ПЕРЕМОЖЦЯМИ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ДАТЧИКИ І НАЙШВИДША В ГАЛУЗІ РЕАКЦІЯ СПРАЦЬОВУВАННЯ КЛАПАНІВ

Амортизатори Smart-Shox забезпечують найшвидшу в галузі реакцію підвіски, крапка. Smart-Shox саморегулюються до 200 разів на секунду, діючи як на стиск, так і на відбій. А зміна настройок від найм’якшої до найжорсткішої відбувається за 17 мілісекунд.

 

НІЧОГО НЕПЕРЕДБАЧУВАНОГО

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ СТИСКУ І ВІДБОЮ ДЛЯ РОЗКІШНОЇ ЇЗДИ

Відчуття комфорту під час руху по бездоріжжю більше не міф. Завдяки відгуку в 0,017 секунди для контрою як стиску, так і відбою. Smart-Shox усуває необхідність вибору між точною керованістю на швидкості та цілоденним комфортом для всіх пасажирів.

 

КАМ’ЯНА СТІЙКІСТЬ

ЦІЛОДЕННИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВПЕВНЕНОСТІ ВОДІЯ, ЗМЕНШЕННЯ ВІДЧУТТЯ ВТОМИ ТА МЕНШОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ВУЗЛИ Й ДЕТАЛІ

Smart-Shox майже миттєво реагує як на дії водія, так і на стан місцевості, зменшуючи «занурення» під час гальмування і «присідання» під час прискоренням та зберігаючи рівне положення під час проходження поворотів.

ЗАЛІЗНИЙ ЗВІР З ВЛАСНИМ РОЗУМОМ

9 ДАТЧИКІВ, 200 РЕГУЛЮВАНЬ ЗА СЕКУНДУ – 1 НЕЗАБУТНЯ ПОЇЗДКА

Підвіска Smart-Shox оснащена 9 датчиками, які в реальному часі передають дані на комп’ютер, здатний здійснювати до 200 регулювань клапанів в амортизаторах за секунду. А зміна настройок від найм’якшої до найжорсткішої відбувається за 17 мілісекунд.

 

НАЙБІЛЬША ПЛОЩА КОНТАКТНОЇ ПОВЕРХНІ

ПОСТІЙНІ РЕГУЛЮВАННЯ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ МІЦНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ ШИН З ПОВЕРХНЕЮ

Секрет ось у чому: завдяки кращому аналізу поверхні і постійному моніторингу положення коліс, швидкості й прискорення підвіска Smart-Shox здатна максимально збільшити площу контакту шин з землею, забезпечуючи таким чином відмінне зчеплення.

ПРАЦЮЮТЬ І М’ЯЗИ, І МОЗОК

ТРИ РЕЖИМИ, ЯКІ АВТОМАТИЧНО ГАСЯТЬ СИЛЬНІ КОЛИВАННЯ

Технологія підвіски, розроблена водіями для водіїв. Обирайте будь-який з трьох режимів: Comfort, Sport, або Sport+ для налаштування оптимальної чутливості підвіски Smart-Shox.

ЗГЛАДЖУЄ КОЖНИЙ ПОВОРОТ

УСУВАЄ КРЕН КУЗОВА, РОЗКАЧУВАННЯ І «ЗАНУРЮВАННЯ» НАЗАВЖДИ

Знайте свій крен: Smart-Shox утримує Maverick в горизонтальному положенні під час виконання поворотів, зводячи крен кузова до мінімуму, додаючи водієві більше впевненості й покращуючи керованість на пересіченій місцевості або під час виконання найагресивніших маневрів.

АБСОЛЮТНИЙ КОМФОРТ

SMART-SHOX АВТОМАТИЧНО РЕГУЛЮЄ СТУПІНЬ ЖОРСТКОСТІ ПРЯМО НА ХОДУ

Швидкість і комфорт – два в одному. Підвіска Smart-Shox додатково сприяє покращенню захисту як днища, так і каркасу, щоб ви почувалися впевнено, коли знаходитеся далеко від траси.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ РЕЖИМИ РОБОТИ ПІДВІСКИ

Режим Comfort (комфортний):

Ми назвали його комфортним, тому що він і справді комфортний. Пріоритет віддається контролю кузова для більш рівного проходження поворотів, дозволяючи при цьому підвісці рухатися якомога вільніше для збереження відчуття комфорту пасажирів.

Режим Sport (спортивний):

В цьому режимі особлива увага сконцентрована на керованості по прямій та комфорті, мінімізуючи крен на поворотах та розгойдування кузова під час руху. Ідеальне налаштування для більшості ситуацій, місцевості та стилів їзди.

Режим Sport+ (спортивний +):

Це настройка підвіски для найвищих експлуатаційних характеристик, найкраща з усіх, яких нам досі доводилося досягати. Пріоритетом є повна жорсткість амортизаторів для забезпечення максимально чіткої керованості, найбільш агресивного подолання вибоїн / хоп!! та справжнього відчуття того, що ви берете участь у перегонах – лише одним натисканням кнопки.

Як працює напівактивна підвіска Smart-Shox?

Дивіться коротке відео (англ.мова) >>

 

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО НАШУ ЛІНІЙКУ БІЛЬШЕ >>